12e SVB Lidbonden toernooi van start

1013

Op zaterdag 06 mei 2017 wordt een aanvang gemaakt met het 12e Lidbonden toernooi. De 18 lidbonden van de SVB zijn onderverdeeld in 5 regio’s. De opening vindt plaats in het district Saramacca, waarbij de Saramacca Sport Bond als gastheer zal optreden.

In de openingswedstrijd zal de kampioen van Saramacca tw. Groningen uitkomen tegen Coronie Boys van de Coronie Sport Bond. De openingswedstrijd vangt aan om 16.00u.

Het overzicht van de poule indeling in de 5 regio’s.

Regio Oost poule A: Real Bergi (kampioen Albina), ? (kampioen Commewijne), Tamansari (semikampioen Meerzorg), High School (semikampioen Moengo). Poule B: Compleet (semikampioen Albina), Happy Boys (kampioen Meerzorg), ? (semkampioen Commewijne), Super Adjoema (kampioen Moengo).

Regio Zuid poule C: Ghana (kampioen Para), SVG (kampioen Brokopondo), Kitha (semikampioen Domburg). Poule D: Tramos (kampioen Domburg), BSV (semikampioen Brokopondo), OSV (semikampioen Para).

Regio Noord poule E: Broki (kampioen NGVB), Paraguay (semikampioen KSB), ? (semikampioen SVCB). Poule F: Sophia (kampioen KSB), Jong Aurora (semikampioen NGVB), ? (kampioen SVCB).

Regio Midden poule G: SCV (kampioen LSO), Sunny Point (semikampioen WSO), Parana (kampioen LSB), Bintang Baru (semikampioen SOLO). Poule H: FTN (kampioen WSO), SVW (semikampioen LSO), Real Leiding (kampioen SOLO), Flamingo (semikampioen LSB).

Regio West poule I: Groningen (kampioen Saramacca), Coronie Boys (semikampioen Coronie), Jai Hanoeman (semikampioen Nickerie), Vitesse (kampioen Wageningen). Poule J: Inter Boskamp (semikampioen Saramacca), Real Coronie (kampioen Coronie), De Ster (kampioen Nickerie), Bintang Merah (semikampioen Wageningen).

Het wedstrijdschema voor het komend weekeinde Regio Oost zondag 7 mei 2017: A Tamansari vs. Real Bergi om 14.30u te Meerzorg, B Happy Boys vs. Compleet om 16.30u te Meerzorg, B semikampioen Commewijne vs. Super Adjoema om 14.30u te Commewijne, A kampioen Commewijne vs. High School om 16.30u te Commewijne.

Regio Zuid: D Tramos vs. OSV op zaterdag 6 mei om 16.30u te Domburg, C Kitha vs. Ghana op zondag 7 mei om 16.30u te Domburg.

Regio Noord zondag 7 mei: E Paraguay vs. Broki om 11.00u te KSB, F Sophia vs. Jong Aurora om 13.00u te KSB.

Regio Midden: H SVW vs. Flamingo op zaterdag 6 mei om 17.00u te LSO, G SCV vs. Parana op zondag 7 mei om 17.00u te LSO, G Sunny Point vs. Bintang Baru op zaterdag 6 mei om 16.30u te WSO, H FTN vs. Real Leiding op zaterdag 6 mei om 18.30u te WSO.

Regio West: I Groningen vs. Coronie Boys op zaterdag 6 mei om 16.00u te Saramacca, Inter Boskamp vs. Real Coronie op zondag 7 mei om 16.30u te Saramacca, I Jai Hanuman vs. Vitesse op zaterdag 6 mei om 16.30u te Nickerie, J De Ster vs. Bintang Merah op zondag 7 mei om 16.30u te Nickerie.

Bron: SME sport