SVB 14e Lidbonden toernooi uitslagen van 25 mei 2019

277

SVB 14e Lidbonden toernooi uitslagen van zaterdag 25 mei 2019: Regio Oost poule A: kampioen Albina (Marijke Dorp), kampioen Commewijne (Bleu Wings), semikampioen Meerzorg (The Scorpions), semikampioen Moengo (OSV).

Regio Oost poule B: semikampioen Albina (Real Bergi), kampioen Meerzorg (Happy Boys), semikampioen Commewijne (Black Tiger), kampioen Moengo (Bernarddorp).

De stand poule A: 1. The Scorpions 2 – 4 pnt, 2. OSV 2 – 2 pnt, 3. Blue Wings 1 – 1 pnt, 4. Marijke Dorp 1 – 0 pnt.

Poule B: 1. Happy Boys 2 – 4 pnt, 2. Black Tiger 1 – 3 pnt, 3. Real Bergi 1 – 1 pnt, 4. Bernarddorp 2 – 0 pnt.

Real Bergi vs. Black Tiger op zondag 26 mei om 14.00u te Albina, Marijke Dorp vs. Blue Wings op zondag 26 mei om 16.00u te Albina, A Marijke Dorp vs. OSV om 16.30u te Albina, A Bleu Wings vs. The Scorpions om 16.30u te Commewijne, B Happy Boys vs. Black Tiger om 16.30u te Meerzorg, B Bernarddorp vs. Real Bergi om 16.30u te Moengo. De wedstrijden van 26 mei op Albina zijn onder voorbehoud. Indien de accommodatie niet voldoet op 23 mei dan zal de Albina Sport Bond met een ander alternatief moeten komen.

Regio Zuid poule C: kampioen Para (OSV), kampioen Brokopondo (FC Klaas), semikampioen Domburg (Tramos). Regio Zuid poule D: kampioen Domburg (Felu), semikampioen Brokopondo (Inter Wakie), semikampioen Para (Real Murcie).

De stand poule C: 1. OSV 2 – 4, 2. Klaas 2 – 3 pnt, 3. Tramos 2 – 1 pnt.

Poule D: 1. Inter Wakie 2 – 4 pnt, 2. Real Murcie 2 – 2 pnt, 3. Felu 2 – 1 pnt.

Regio Noord poule E: kampioen NGVB (Sentea), semikampioen KSB (Wan Hatti), semikampioen SVCB (Guanini). Regio Noord poule F: semikampioen NGVB (Puwanani), kampioen KSB (SV Sophia), sampioen SVCB (SV van Dijk).

De stand poule E: 1. Sentea 2 – 4 pnt, 2. Guanini 2 – 4 pnt, 3. Wanhati 2 – 0 pnt.

Poule F: 1. Sophia 2 – 6 pnt, 2. SV van Dijk 2 – 3 pnt, 3. Puwanani 2 – 0 pnt.

Regio Midden poule G: kampioen LSO (SVW), semikampioen WSO (FTN), kampioen LSB (Sea Boys), semikampioen SOLO (Real Koewarasan). Regio Midden poule H: kampioen WSO (Sunny Point), semikampioen LSO (Highway Star), kampioen SOLO (Real Leiding), semikampioen LSB (Bangun Muda).

De stand poule G: 1. Sea Boys 3 – 7 pnt, 2. sv.Welgedacht C 3 – 6 pnt, 3. FTN 3 – 4 pnt, 4. Real Koewarasan 3 – 0 pnt .

Poule H: 1. Sunny Point 3 – 7 pnt, 2. Real Leiding 3 – 5 pnt, 3. Highwaystar 3 – 4 pnt, 4. Bangun Muda 3 – 0 pnt.

Regio West poule I: kampioen SSB (Real Saramacca), semikampioen Coronie (Burning Boys), semikampioen Nickerie (Prekash), kampioen Wageningen (Bintang Merah). Regio West poule J: semikampioen SSB (Groningen), kampioen Coronie (OSOS), kampioen Nickerie (De Ster), semikampioen Wageningen (Arsenal).

De stand poule I: 1. Prekash 3 – 7 pnt, 2. Burning Boys 3 – 5 pnt, 3. Real Saramacca 2 – 3 pnt, 4. Bintang Mera 2 – 0 pnt.

Poule J: 1. Groningen 2 – 6 pnt, 2. De Ster 2 – 3 pnt, 3. Arsenal 2 – 3 pnt, 4. Osos 2 – 0 pnt.

Uitslagen I: Real Saramacca vs. Burning Boys 1-1, I Bintang Merah vs. Prekash 1-3.

J OSOS vs. Groningen op zondag 26 mei om 16.30u te Coronie, J De Ster vs. Arsenal op zondag 26 mei om 16.30u te Nickerie.

Bron: SMEsport.